Real Madryt

Forum o Realu Madryt

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Euro 2008 już za 1 dni, 4 h, 51 m, 9s

#1 2007-12-16 16:19:03

piotr

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-30
Posty: 401
Punktów :   

Newsy nie tylko z realu

Ac Milan chce przedłużyć kontrakt z Kaką do 2018 roku.

Chcą zatrzymać tego piłkarza do końca jego kariery. Galliani chce jak najszybciej tego dokonać.

-Prowadzimy rozmowy z Kakę o przedłużenie kontraktu do 2018 roku.

Jak złoży podpis pod tą umową to chyba znikną pogłoski o przejściu do Realu Madryt. Jednak z życia piłkarzy wiadomo, że nie chcą tak długo wiązać się z klubem. A sam Kaka nie wie gdzie będzie grał w przyszłości.







Piłkarz Realu Madryt - Robinho - powiedział, że jego forma w tym sezonie spowodowana jest przydzieleniem mu nowej roli na boisku przez Bernda Schustera. Brazylijczyk strzelił już 5 bramek w lidze, grając na lewym skrzydle, co pozwala jego drużynie liderować w Primera Division z 4 punktową przewagą.

"Trener mi ufa i ustawia mnie tam gdzie lubię najbardziej." - powiedział dla strony klubu.

"Ludzie wierzą w moje możliwości i jestem z tego szczęśliwy.

Real podejmuje w niedziele Osasunę i Robinho sądzi, że ważne jest aby podtrzymać serię zwycięst u siebie przed spotkaniem z Barcelona na Nou Camp 23 grudnia.

"Mecz z Osasuną jest bardzo ważny" - stwierdził Robinho.

"Wielcy zawodnicy grają w wielkich meczach, spotkanie z Barcą jest jak mecz gwiazd i mam nadzieję, że zagram najlepiej jak potrafię."

"Pracuję ciężko i robię to o co prosi mnie trener. Wszystko idzie po myśli mojej i drużyny."






Zinedine Zidane ma powrócić do Realu Madryt.

Zidane miałby wrócić jako szkoleniowiec jednej z grup młodzieżowych Realu, a nie jako piłkarz.

Sam jeszcze nie podjął decyzji. Mówi, że nad nią się zastanawia i nie wyklucza powrotu do Madrytu.

Ciekawostką jest, że jakby objął pracę takiego szkoleniowca to pracowałby ze swoim synem Enzo.









Kapitan Realu Madryt - Raul, ma nadzieje na wylosowanie mocnego klubu na rywala w fazie pucharowej Ligi Mistrzów..

Po strzeleniu ostatniej nocy bramki i pokonanie 3-1 Lazio, Raul powiedział: "Wykonaliśmy nasze zadanie, kończąc grupę na pierwszym miejscu i teraz chcelibyśmy zmierzyć się z "wielkim" rywalem."

"Mój gol przecyiko Lazio nie był ważny, ale gra całego zespołu. Jestem pełen nadzieji i wierze, że to jest nasz sezon w Lidze Mistrzów."

"Zostały nam trzy mecze do końca roku i chcemy w lidze podwyższyć przewagę nad naszymi rywalami."

"Kończy się 2007 rok, który był dobry dla zespołu oraz fanów."


Chcesz zostać na tym forum moderatorem?Jr.adminem?Adminem?Napisz na pw(prywatna wiadomość)Na pewno wybiorę coś dla ciebie!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl